0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Atalanta BC
-
-
Paris Saint Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Orebro SK
inprogress
۲۱:۳۰
Djurgardens IF
-
-
Mjallby Aif
inprogress
۲۱:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers
-
-
ST Johnstone FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Ross County
-
-
Kilmarnock FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Motherwell FC
-
-
Livingston FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
ST Mirren
-
-
Celtic Glasgow
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Aberdeen FC
-
-
Hamilton Academical FC
Cancelled
۲۳:۱۵
China
Chinese Super League
Shanghai Sipg
۲
۱
Wuhan Zall FC
Finished
۱۴:۳۰
Beijing Guoan FC
۳
۱
Hebei China Fortune
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J. League Cup, Group A
Nagoya Grampus
۲
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
۲
۳
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Japan
J. League Cup, Group D
Kashiwa Reysol
۳
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۵:۰۰
Australia
A-League
Western Sydney Wanderers FC
۲
۱
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۴۰
Perth Glory FC
۰
۲
Western United FC
Finished
۱۲:۰۵
Italy
Serie B, Promotion Playoffs
Pordenone Calcio
-
-
Frosinone Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Japan
J. League Cup, Group C
Consadole Sapporo
۱
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
-
-
Sagan Tosu
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Japan
J. League Cup, Group B
Vegalta Sendai
۰
۳
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Faroe Islands
لیگ برتر
HB Torshavn
-
-
AB Argir
inprogress
۲۱:۳۰
NSI Runavik
-
-
Vikingur Gota
inprogress
۲۲:۳۰
Japan
J.League 2
Niigata Albirex
۲
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
FC Machida Zelvia
۰
۱
Tokushima Vortis
Finished
۱۵:۰۰
JEF United Ichihara Chiba
۳
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۳
Tokyo Verdy
Finished
۱۴:۳۰
Ehime FC
۰
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
FC Ryukyu
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Kyoto Sanga FC
۲
۲
Mito Hollyhock
Finished
۱۴:۳۳
V-Varen Nagasaki
۳
۱
Thespakusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Omiya Ardija
۲
۲
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۵:۰۰
Morocco
Botola
OCS Olympique De Safi
۰
۰
Moghreb Athletic De Tetouan
Finished
۰۱:۳۰
FUS Rabat
-
-
Raja Beni Mellal
بازی شروع نشده است
۰۱:۳۰
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
Portland Timbers
۲
۱
Orlando City SC
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
America FC MG
۰
۱
Cuiaba EC MT
Finished
۰۵:۰۰
Parana Clube PR
۱
۰
Avai FC SC
Finished
۰۴:۰۰
Sampaio Correa FC MA
۰
۱
EC Juventude RS
Finished
۰۲:۴۵
Gremio Esportivo Brasil RS
۱
۱
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۴۵
Figueirense FC SC
۰
۰
EC Vitoria BA
Finished
۰۵:۰۰
Guarani FC SP
۲
۳
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۴:۰۰
Botafogo FC SP
۲
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۴۵
Nautico PE
۰
۰
Operario Ferroviario EC PR
Finished
۰۵:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games
SCR Altach
۰
۶
Borussia Dortmund
Finished
۱۹:۳۰
SK Slavia Prague B
۲
۱
1. FC Nuremberg II
Finished
۱۶:۳۰
FK Mlada Boleslav
-
-
MFK Chrudim
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۲
۳
SK Lisen
Finished
۲۰:۰۰
SK Rapid Wien
-
-
SFC Opava
Finished
۱۹:۳۰
Wiener Viktoria
-
-
FC Stadlau
inprogress
۲۱:۳۰
Borussia Monchengladbach
۴
۰
SC Verl
Finished
۱۸:۳۰
Irodotos
-
-
Giouchtas
Finished
۱۹:۰۰
Police Tero FC
-
-
Muangkan FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
-
-
SKN St Polten
Finished
۱۹:۳۰
Poros
-
-
Neos Asteras Rethymnou
Finished
۱۹:۳۰
Damasta
-
-
Krousonos
Finished
۲۰:۰۰
ACS Industria Galda
-
-
CF Metalurgistul Cugir
Finished
۲۰:۳۰
SC Neusiedl am See 1919
-
-
ASK Mannersdorf
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sportfreunde Wanne-eickel 04/12
-
-
SV Sodingen
inprogress
۲۱:۳۰
Svg Steinheim
-
-
SG Rot-Weiss Frankfurt
inprogress
۲۱:۳۰
SVU Gleinstatten
-
-
Sc Bad Gams
inprogress
۲۱:۳۰
Viktoria Resse
-
-
Sus Waltrop
inprogress
۲۲:۰۰
F91 Dudelange
-
-
Swift Hesperange
inprogress
۲۲:۰۰
SSVg Velbert
-
-
Duisburger SV 1900
inprogress
۲۲:۰۰
RUS Rebecquoise
-
-
Raq Mons
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
ASK Mannersdorf
-
-
SC Neusiedl am See 1919
inprogress
۲۲:۰۰
VFR Krefeld-Fischeln
-
-
FSV Duisburg
inprogress
۲۲:۳۰
Slovakia
Superliga
AS Trencin
-
-
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
inprogress
۲۱:۳۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
-
-
FC Dac 1904 Dunajska Streda
inprogress
۲۱:۳۰
SKF Sered
-
-
FK Senica
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
-
-
Linkopings FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vittsjo Gik
-
-
Goteborg FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Kristianstads Dff
-
-
Vaxjo Dff
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
KIF Orebro Dff
-
-
IK Uppsala Fotboll
inprogress
۲۱:۳۰
Pitea IF Dff
-
-
Djurgardens IF Dff
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Umea IK
-
-
Eskilstuna United
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Israel
League Cup, Premier, Group A
Bnei Sakhnin FC
-
-
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۱:۳۰
Hapoel Haifa FC
-
-
Ironi Kiryat Shmona FC
inprogress
۲۱:۱۵
Bosnia & Herzegovina
لیگ برتر
FK Sarajevo
۱
۰
FK Tuzla City
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۳
۰
FK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۲۰:۰۰
FK Krupa
۱
۰
FK Olimpic Sarajevo
Finished
۲۰:۰۰
HSK Zrinjski Mostar
-
-
FK Radnik Bijeljina
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
Superettan
Gais
-
-
Degerfors IF
inprogress
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra IF
-
-
Dalkurd FF
inprogress
۲۱:۳۰
Ljungskile SK
-
-
AFC Eskilstuna
inprogress
۲۱:۳۰
IK Brage
-
-
Norrby IF
inprogress
۲۱:۳۰
Trelleborgs FF
-
-
Vasteraas SK
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Football National League
FC Tom Tomsk
۱
۲
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۶:۰۰
FC Orenburg
۲
۰
FC Alania Vladikavkaz
Finished
۱۸:۳۰
Torpedo Moscow
۱
۱
FK Akron Tolyatti
Finished
۲۱:۰۰
Dinamo Bryansk
۱
۰
FC Nizhny Novgorod
Finished
۱۹:۳۰
FC Irtysh Omsk
۱
۲
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FC Fakel Voronezh
۰
۱
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۲۰:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara
۲
۰
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۲
Veles Moscow
Finished
۱۹:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۰
۰
FC Krasnodar-2
Finished
۲۰:۰۰
Latvia
Virsliga
FK Jelgava
۰
۴
FK Rigas Futbola Skola
Finished
۱۹:۳۰
FK Spartaks Jurmala
۲
۳
Valmiera FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Liepaja
-
-
FK Ventspils
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
Division 1, Norra
IF Brommapojkarna
-
-
Karlstad BK
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Ruch Chorzow
-
-
Warta Gorzow Wielkopolski
inprogress
۲۱:۵۰
Serbia
U19 Serbian League
Partizan Belgrad
۲
۲
FK Rad Beograd
Finished
۱۲:۳۰
OFK Belgrade
۱
۰
FK Vozdovac
Finished
۱۲:۳۰
FK Vojvodina Novi Sad
۱
۰
Fk Imt
Finished
۱۳:۳۰
Tsc Backa Topola
۲
۲
Rfk Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki 1923
-
-
Mladost Lucani
Finished
۱۹:۳۰
FK Napredak Krusevac
۲
۱
FK Internacional
Finished
۱۳:۳۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Spartak Zdrepceva Krv
Finished
۱۹:۳۰
FK Brodarac
-
-
Fk Trajal Krusevac
Finished
۱۸:۰۰
FC Cukaricki
-
-
Fk Graficar
Finished
۲۰:۳۰
FK Crvena Zvezda
-
-
Radnicki Novi Beograd
inprogress
۲۲:۰۰
Mexico
Liga MX, Apertura
Tigres Uanl
۲
۱
Puebla FC
Finished
۰۶:۳۰
CF Pachuca
۰
۱
Club Leon
Finished
۰۴:۳۰
Necaxa
۱
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
Suduva Marijampole
۲
۰
Vilnius FK Zalgiris
Finished
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis
-
-
Club Sportif Sfaxien
inprogress
۲۲:۴۰
CA Bizertin
۲
۲
Etoile Sportive DU Sahel
Finished
۲۰:۳۰
JS Kairouanaise
۱
۱
Club Africain
Finished
۲۰:۳۰
US Tataouine
۲
۱
Stade Tunisien
Finished
۲۰:۳۰
ES Metlaoui
۲
۱
CS Chebba
Finished
۲۰:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Roea
۱
۲
Valerenga IF
Finished
۲۰:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Telavi
-
-
FC Dinamo Tbilisi
inprogress
۲۱:۳۰
South Africa
لیگ برتر
Kaizer Chiefs
۱
۱
Bidvest Wits
Finished
۲۰:۳۰
Mongolia
Premier League
Ub Mazaalainuud
۱
۰
Gepro Fc
Finished
۱۵:۳۰
Anduud City
۱
۲
Ulaanbaatar City
Finished
۱۲:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane Strikers FC
۲
۴
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
Sdyusshor Vologda
۱
۰
Spartak Kostroma
Finished
۱۵:۳۰
Australia
West State League Division 1
Forrestfield United
-
-
Olympic Kingsway SC
Finished
۱۶:۰۰
International
International Friendly Games, Women
Estonia
۱
۰
Latvia
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
Nacional Asuncion
۳
۰
General Diaz
Finished
۰۲:۳۰
Simulated Reality League
China Super League SRL
Beijing Guoan FC Srl
۱
۱
Hebei China Fortune Srl
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Sipg Srl
۴
۲
Wuhan Zall FC Srl
Finished
۱۱:۳۰
Russia
Zone Moscow
Rodina-2
-
-
Afk Geraklion Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FC FSM Moscow
-
-
Setun Kuntsevo
inprogress
۱۸:۰۰
Lokomotiv-m-lfk
-
-
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
Finished
۱۸:۳۰
Burevestnik
-
-
Fc Gefest
Finished
۱۹:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group C
Vpv
-
-
Nik
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Eredivisie Comeback Tournament
Jong Ajax Amsterdam
-
-
Jong Utrecht
inprogress
۲۱:۱۵
Slovenia
2. SNL
NK Brezice 1919
-
-
NK Dob
inprogress
۲۲:۰۰
Hungary
NB III
BKV Elore SC
-
-
Mosonmagyarovar TE
Finished
۱۸:۳۰
Sc Sopron
-
-
Lipot SK
Finished
۲۰:۰۰
Kozarmisleny SE
-
-
Majosi Se
Finished
۲۰:۰۰
Szekszardi UFC
-
-
Rakosmente Ksk
Finished
۲۰:۰۰
Veszprem FC
-
-
Bicskei Tc
Finished
۲۰:۰۰
III Ker Tue Upe
-
-
Thse Szabadkikoto
Finished
۲۰:۰۰
Nagyatadi FC
-
-
Whb Menfoecsanak Esk
Finished
۲۰:۰۰
Salgotarjani BTC
-
-
Putnok VSE
Finished
۲۰:۰۰
Esmtk Budapest
-
-
Szegedi Vasutas SE
Finished
۲۰:۰۰
Taksony SE
-
-
BSS Monor
Finished
۲۰:۰۰
Hodmezovasarhelyi FC
-
-
Ivancsa KSE
Finished
۲۰:۰۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
Dornbirner SV
۱
۱
VfB Hohenems
Finished
۲۰:۳۰
RW Rankweil
-
-
FC Rotenberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Schwarz Weiss Bregenz
-
-
SC Austria Lustenau (A)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Lithuania
Women A Lyga
FK Banga Gargzdai
-
-
Ssg FA Siauliai
inprogress
۲۱:۴۵
Zalgiris Kaunas
-
-
Fk Utenis Utena
Finished
۲۰:۳۰
Gintra Universitetas
-
-
MFA Zalgiris Vilnius
Finished
۲۰:۳۰
Simulated Reality League
UEFA Champions League SRL
Atalanta Bergamo Srl
۱
۴
Paris Saint Germain Srl
Finished
۱۷:۳۰
Finland Amateur
3 Division South 1
BK-46
-
-
Toukolan Teras
Finished
۲۰:۰۰
Romania
Liga 1, Relegation/Promotion Playoffs
CS Mioveni
۱
۱
FC Chindia Targoviste
Finished
۲۰:۰۰
Finland Amateur
3 Division West Group B
Tpv/2
-
-
Tampere TKT
inprogress
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division West Group A
FC Inter 2
-
-
Wilpas
Finished
۲۰:۴۵
Norway Amateur
U19 Nasjonal
Ranheim TF
-
-
Rosenborg BK
inprogress
۲۲:۳۰
Byaesen TF
-
-
Strindheim TF
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Iceland
4 deild, Group C
Kfb
-
-
Skallagrimur
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
AD Frei Paulistano SE
۰
۱
CS Sergipe SE
Finished
۰۳:۴۵
Simulated Reality League
Copa Libertadores Playoffs SRL
Racing Club Avellaneda Srl
۳
۱
LDU Quito Srl
Finished
۰۵:۰۰
Bhutan
Premier League
Tensung Fc
-
-
Druk Stars FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
FC Chindia Targoviste
-
-
FC Dinamo Bucuresti 1948
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persiraja Banda Aceh
-
-
Persija Jakarta
Cancelled
۱۸:۰۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Domzale
-
-
NK Bravo
Cancelled
۱۹:۳۰
NK Celje
-
-
NS Mura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Maribor
-
-
NK Aluminij Kidricevo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Georgia
National League 3
FC Spaeri
-
-
Fc Saburtalo Tbilisi Ii
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
Small Cup
Paide Linnameeskond III
-
-
FC Loo
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna FC Zenit
-
-
SK Imavere Forss
Finished
۲۰:۳۰
Saku Sporting
-
-
FC Helios Tartu
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
SK Sturm Graz
-
-
ZNK Radomlje
Finished
۲۰:۳۰
Ter Leede
-
-
ADO Den Haag
inprogress
۲۲:۰۰
Finland Amateur
3 Division South 2
Nurmijarven Jalkapalloseura 2
-
-
Japs/47
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Cup
Rumori Calcio
-
-
JK Parnu Sadam
inprogress
۲۲:۱۵
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Kilnamanagh AFC
-
-
University College Dublin
inprogress
۲۲:۳۰
Usher Celtic Senior Team
-
-
FC Transylvania
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Tullamore Town FC
-
-
Glebe North FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano, Playoffs
Campinense PB
-
-
Treze FC PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰